Sıkça Sorulanlar

Çizilmeyen Parke var mı? Çizilmeye Dayanıklı Lamine Parke

Çizilmeye karşı dayanıklı ve çizilmeyen parke, özellikle yoğun ayak trafiğine sahip alanlarda oldukça önemlidir. Günümüzde birçok farklı parke türü bulunmakla birlikte, çizilmeye karşı korumalı ve uzun ömürlü parke seçenekleri arasında lamine parke modelleri öne çıkmaktadır. Ancak, lamine parke çeşitleri arasında da kaliteli ve çizilmeye dayanıklı olanları seçmek oldukça önemlidir.

Ligno Parke olarak ürettiğimiz cilalı lamine parke modelleri, özel olarak seçilmiş ağaçlardan üretilmekte ve en kaliteli İtalyan cila ile kaplanmaktadır. Bu sayede, çizilmeye karşı dayanıklı ve uzun ömürlü bir zemin kaplaması elde ediyoruz. Ligno Parke olarak amacımız, müşterilerimize yüksek kaliteli ve çizilmeye karşı korumalı parke seçenekleri sunmaktır.

Lamine parke çeşitleri, üst katmanlarında kullanılan cila yoğunluğuna bağlı olarak çizilmeye karşı direnç gösterirler. Ligno Parke olarak, üst katmanlarda kullanılan cilanın yoğunluğuna büyük önem veriyoruz. Metrekarede yaklaşık 650 gram, 1. sınıf İtalyan cila kullanıyoruz ve doğal ortamda kurutarak en iyi sonucu elde ediyoruz. Bu sayede, çizilmeye karşı korumalı ve dayanıklı bir lamine parke üretiyoruz.

Ligno Parke olarak ürettiğimiz lamine parke ürünleri, ayak trafiğinin yoğun olduğu alanlar için de idealdir. İleri teknoloji ile üretilen bu parkeler, mağazalar, cafe, otel gibi alanlarda rahatlıkla uygulanabilir. Ayrıca, doğru ağaç seçimi ve boya-cila dengesi ile üretilen lamine parkelerin dayanıklı ve uzun ömürlü olduğu bilinmektedir.

Türkiye ve dünya pazarında, uygun fiyatlı lamine parke üretmek için birçok firma, ince ağaç kaplamalar kullanarak parkelerin alt katmanlarını basit hammaddelerden elde etmektedir. Bu ürünler, kalitesiz ve çizilmeye karşı dayanıksız olmaktadır. Ligno Parke olarak, ürettiğimiz lamine parkelerde en kaliteli ağaç ve cila kullanarak, müşterilerimize uzun ömürlü ve çizilmeye karşı korumalı bir zemin kaplaması sunuyoruz.

Ligno Parke olarak müşterilerimize yüksek kaliteli ve çizilmeye karşı dayanıklı parke seçenekleri sunuyoruz.

Related Posts