Sıkça Sorulanlar

Kaliteli Lamine Parke Neden Bizde daha Hesaplı?

Lamine parke, son yıllarda popülerliği artan ve tercih edilme oranı yüksek olan bir zemin kaplama malzemesidir. Hem estetik açıdan hem de dayanıklılığı ve kolay kullanımı sayesinde birçok kullanıcının tercihi haline gelmiştir. Ancak, lamine parke tercih edilirken fiyatı da oldukça önemlidir. Bu noktada, Ligno Parke olarak ürettiğimiz 1. sınıf lamine parkelerin fiyatları, dünyadaki muadillerine kıyasla oldukça uygundur. Bunun nedeni, tamamen yerli üretim koşulları ve yerli işçilikle lamine parke üretimi yapmamızdır. Ayrıca yüksek kar amacı gütmeden pazarda varlık gösteriyor olmamız da fiyat politikamızın en belirgin sebeplerindendir. Bu nedenlerle, Ligno Parke olarak fiyatlarımız, birçok gelir seviyesindeki kullanıcının tercih edebileceği seviyededir.

Kaliteli Lamine Parke Üretimimiz

Lamine parke üretiminde kalite, oldukça önemlidir. Ligno Parke olarak, kaliteyi her zaman öncelikli tutarak üretim yapmaktayız. İthal parkelere nazaran, kaliteli lamine parke üretim devamlılığımız sayesinde, yıllar sonra bile aynı parkeden talep eden kullanıcılara hızlı bir şekilde cevap verebiliyoruz. Üstelik istenilen her tarzda veya özel ebatlarda üretim yapabilmekteyiz. Macar kesim döşeme veya balıksırtı döşeme, çok geniş veya dar plank üretimi, veya istenilen her lamine parke çeşidinden 1. sınıf merdiven üretimi yapmaktayız. Ayrıca, yüksek üretim kapasitemiz sayesinde yüksek metrajlı büyük projelere de cevap verebilmekteyiz.

Lamine Parke Uygulaması ve İşçilik Hizmeti

Lamine parke uygulaması, doğru tekniklerle yapılmadığı takdirde, istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle, Ligno Parke olarak yüksek kaliteli işçilik hizmeti de sağlamaktayız. Konusunda uzman lamine parke ustalarımız ve merdiven ekiplerimizle, firmamızın garantörlüğünde 1. sınıf işçilik ile Türkiye’nin ve hatta dünyanın her yerine hizmet vermekteyiz.

Lamine Parke seçiminde renk, desen ve model gibi faktörler de önemlidir ve Ligno Parke olarak geniş bir lamine parke renk ve model seçeneği sunmaktayız.

Related Posts