Lake Parke, lamine parke veya ahşap döşeme gibi zemin kaplama ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir üründür. Poliüretan bazlı tek bileşenli mat bir vernikle kaplanarak, son derece sert ve elastik bir yüzey oluşturur. Çizilmeye ve aşınmaya karşı çok dayanıklıdır ve yüzeyi deterjan, alkol, yağ, çay ve meyve suyu gibi pek çok aşındırıcı maddeye karşı korur.

Lake Lamine Parke uygulaması, eski parkeler için de uygun bir çözümdür. Eğer parkeler mum cila ile cilalanmışsa, öncelikle iyi bir sistre yapılmalı ve dolgu verniği ile astarlanmalıdır. Astarlanan yüzeyler zımparalanıp tozu alındıktan sonra cilalanmalıdır. Parkeler arasındaki boşluklar, zımpara talaşı ve parke verniği ile yapılacak macunla doldurulmalıdır. Lake Lamine Parke, en az 2 veya 3 kat halinde uygulanmalıdır.

Lake Lamine Parke, bakımı kolay dayanıklı bir üründür. Ahşap yüzeyi, hassas çizilmelere dayanıklı nano parçacıklı son kat vernikle sertleştirilerek, yeni görünümünü uzunca süre korur. Ayrıca, tamamen doğal ve kimyasal çözücüsüz olan Lake cilalar, doğaya ve sağlığa zarar vermez. Lake Lamine Parke, doğal görünümü ve dayanıklı yüzeyiyle birlikte dekoratif bir seçenek olarak da öne çıkmaktadır.

Gösterilen sonuç sayısı: 8

Show sidebar