Lake Parkeler her türlü parke üzerine uygulanabilen, poliüretan bazlı, tek bileşenli, mat bir parke verniği uygulamasıdır. Son derece sert ve elastik, mat bir vernik olup, çizilme ve aşınmaya karşı çok dayanıklıdır. Lake Parkeler uygulandığı parke yüzeyini deterjan, alkol, yağ, çay ve meyve suyu gibi pek çok aşındırıcı maddeye karşı korur.

Lake Parkeler in Uygulaması; Eski parkeler, mum cila ile cilalanmış ise, çok iyi sistre yapılıp, dolgu verniği ile astarlanmalıdır. Astarlanan yüzeyler zımparalanıp tozu alındıktan sonra cilalanmalıdır. Parkeler arasındaki boşlukların, zımpara talaşı ve parke verniği ile yapılacak macun ile doldurulması gereklidir. 2 veya 3 kat halinde uygulanmalıdır.

Lake Parkeler in bakımı kolay dayanıklı ürünler arasında yer almaktadır. Yüzeyi hassas çizilmelere dayanıklı nano parçacıklı son kat ile sertleştirilir. Böylelikle ahşap yüzeyin yeni görünümünü uzunca süre koruması sağlanmış olur. Kullandığımız Lake cilalar kimyasal çözücü içermemektedir , doğaya ve sağlığa zarar vermez.

Gösterilen sonuç sayısı: 8

Show sidebar