Haberler

Hannover Domotex 2013 Fuarı Geçti

DOMOTEX 2013 ’te yüksek kalite parkelerden cömertçe işlenmiş Oryantal halılara, stil sahibi tekstil yer döşemelerden otantik kilimlere kadar zemin kaplamayla ilgili dünyanın dört bir yanındaki trendlerini keşfedebilirsiniz. Çağdaş tasarım seçenekleri, yenilikçi ürünler, göz alıcı dokumalar ve ihtişamlı materyallerin teşhir edildiği bu büyüleyici sergi, ilham kaynağınız olmaya aday.

Her yıl farklı bir ana temanın ele alınması yaklaşımı, başarısını fazlasıyla kanıtladı. DOMOTEX 2013 ’teki yeni özel sunumumuz Flooring Deluxe fark yaratan tasarımı, kalitesi ve özgünlüğü ile rakiplerinden sıyrılan özel ürünler sergilenecektir. Bu eşsiz fırsattan yararlanarak piyasanın ne denli zengin bir çeşitlilik sunduğunu keşfedin; hayran kalacaksınız.

TREFFPUNKT HANDWERK, kaçırmamanız gereken etkinlikler arasında. Salon 7’de zanaata yönelik olacak bu özel etkinlik, yerinde test edilebilen yeni malzeme ve araçlar için sunduğu pratik öneriler ve yaklaşımlarla profesyonellerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

12-15 Ocak arasında DOMOTEX 2013’ü ziyaret edip yenilikçi tasarım fikirleri ve sunulan ürünlerin zenginliğinden ilham alın.