Haberler

Hannover Domotex 2013 Fuarı Geçti

DOMOTEX 2013 ’te yüksek kalite parkelerden cömertçe işlenmiş Oryantal halılara, stil sahibi tekstil yer döşemelerden otantik kilimlere kadar zemin kaplamayla ilgili dünyanın dört bir yanındaki trendlerini keşfedebilirsiniz. Çağdaş tasarım seçenekleri, yenilikçi ürünler, göz alıcı dokumalar ve ihtişamlı materyallerin teşhir edildiği bu büyüleyici sergi, ilham kaynağınız olmaya aday.

Her yıl farklı bir ana temanın ele alınması yaklaşımı, başarısını fazlasıyla kanıtladı. DOMOTEX 2013 ’teki yeni özel sunumumuz Flooring Deluxe fark yaratan tasarımı, kalitesi ve özgünlüğü ile rakiplerinden sıyrılan özel ürünler sergilenecektir. Bu eşsiz fırsattan yararlanarak piyasanın ne denli zengin bir çeşitlilik sunduğunu keşfedin; hayran kalacaksınız.

TREFFPUNKT HANDWERK, kaçırmamanız gereken etkinlikler arasında. Salon 7’de zanaata yönelik olacak bu özel etkinlik, yerinde test edilebilen yeni malzeme ve araçlar için sunduğu pratik öneriler ve yaklaşımlarla profesyonellerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

12-15 Ocak arasında DOMOTEX 2013’ü ziyaret edip yenilikçi tasarım fikirleri ve sunulan ürünlerin zenginliğinden ilham alın.

Genel

Hannover Domotex 2013 Fair Passed

DOMOTEX 2013 in processed high-quality parquet generously Oriental carpets, textile floor coverings, authentic style rugs lining up on the floor next to the trends all over the world to explore. Contemporary design options, innovative products, eye-catching fabrics and sumptuous materials are exhibited in this fascinating exhibition, a candidate to be inspired.

Each year, a different approach to the main theme to be addressed, proved to be highly successful. DOMOTEX 2013 ”s a new special presentation that makes a difference Flooring Deluxe design, quality and originality stand out from its competitors with its special products will be exhibited. Taking advantage of this unique opportunity to enjoy a rich variety of how world market, you will be amazed.

Treffpunkt HANDWERK, activities you should not miss. Hall 7 will be to craft this special event, on-site testing practical advice that can be offered to new materials and tools and approaches continues to attract the attention of professionals.

Between 12 to 15 January 2013 DOMOTEX visit and get inspired by the wealth of innovative design ideas and products offered.