Kaliteli Lamine Parke Neden Bizde daha Hesaplı?

Kaliteli Lamine Parke yi Neden Hesaplı Satıyoruz?

Kaliteli Lamine Parke

Kaliteli Lamine Parke neden hesaplı?… Ligno Parke olarak ürettiğimiz 1. sınıf lamine parkelerin fiyatları, dünyadaki muadillerine kıyasla %50 ile %60 daha uygundur. Bunun en belirgin sebebi, tamamen yerli üretim koşulları ve yerli işçilikle lamine parke üretimi yapmamızdır. Bir diğer sebep ise, yüksek kar amacı gütmeden pazarda varlık gösteriyor olmamızdır.

Kaliteli Lamine Parke fiyat politikamız, kurulduğumuz günden bugüne, birçok gelir seviyesindeki kullanıcıya hitap ettiğinden, hemen her kullanıcı profili için uygundur. Ligno Parke olarak çokça tercih edilme sebeplerimizden birisi de, ithal parkelere nazaran, kaliteli lamine parke üretim devamlılığının olmasıdır.

Örneğin, yıllar önce Ligno Parke’den alışveriş yapmış olan bir kullanıcı, yıllar sonra kullanım alanını büyütmek isteyip birebir aynı parkeden talep ederse, belirli formülasyonlarla sürekli üretim yaptığımızdan dolayı bu talebe hemen cevap verebiliyor olmasıdır.

Ayrıca kaliteli lamine parke talep edene göre özel ebatlarda veya özel tarzda üretilebilir. Örneğin istenilen her parkeden macar kesim döşeme veya balıksırtı döşeme, çok geniş veya dar plank üretimi, ya da istenilen her lamine parke çeşidinden 1. sınıf merdiven üretimi de yapmaktayız. Yüksek üretim kapasitemiz sayesinde yüksek metrajlı büyük projelere de cevap verebilmekteyiz. Bunların dışında, Ligno Parke olarak yüksek kaliteli işçilik hizmeti de sağlamaktayız. Konusunda uzman lamine parke ustalarımız ve merdiven ekiplerimizle, firmamızın garantörlüğünde 1. sınıf işçilik ile Türkiye’nin ve hatta dünyanın her yerine hizmet vermekteyiz.